yunus emre demirtaş, Gastrit Yorumu


Merhaba arkadaşlar, şimdi size vereceğim bir tavsiye ile bu hastalıktan (gastrit, ülser, mide kanseri ve diğer mide hastalıkları) inşallah kurtuluyoruz. Ben Muğlada yaşıyorum ve 1 senedir mide yanması şikayetiyle konulan teşhisle gastrit olduğum saptandı. Tüm tavsiyeleri yerine getirerek ilaç kullanımı da dahil olmak üzere hastalıktan kurtulamadım. Hastalığın kesin sebebinin stres olduğunun kanısındayım.

Şimdi gelelim tavsiyeme sığla yağı evet Muğlada yetişen ve kullanımı uzun tarihe dayanan bir ilaç. Yapmanız gereken tek şey aktardan temin edebileceğiniz bu ilacı 1 litre bal ile karıştırıp günde 2 kez sabah akşam bir kaşık kullanmak. Ben tedaviye başladım umarım iyi sonuç alacağım ve inşallah herkese fayda gösterir ve bu hastalığı çeken arkadaşlarım sağlığına kavuşur.


yunus emre demirtaş, 16.10.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Gastrit, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Nisan - 2018